Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

Foça Yemekli Tekne Turu

Foça tekn turu ile koyları ziyaret etmek isteyen ve aynı zamanda sevdikleri ile birlikte Foça’nın masmavi ve huzur veren maviliklerinde leziz bir yemek isteyenler için özel olarak tasarlanmış mimarisi ile Gezi Teknemiz teknesi yapacağınız günlük tekne gezisi sizin için harika bir deneyim olacaktır.

Birinci katında yemeğinizin tadına bakarken uğrak noktalarımızda deniz ve koylarında yüzebilir ve çeşitli aktiviteler ile Foça yı hem yemekleri ile hem de denizi ile yaşayabilirsiniz. Foça günlük tekne turu ya da yüzme turu olarak ta adlandırdığımız yemekli tekne gezimiz Mutfağı , dinlence ve güneşlenme alanları ile hizmetinizdedir.

Foça tekne turu yemek menümüzde mevsimsel balık menüleri , et ve tavuklu ızgara çeşitleri salata çeşitleri ve soğuk -sıcak içecekler bulunmaktadır.

Ana Sayfa

Yemekli Foça Tekne Turu Bilgileri

Turun Adı:  Foça Yemekli Tekne Turu
Tur Buluşma Noktası: Eski Foça Küçük Deniz / Satış Standı
Kakış Saati:      11.00
Varış Saati :      17.00
Tur Tipi :             Günübirlik – Günboyu

Eski Foça yemekli tekne turları yaz sezonu boyunca sabah Saat 11:00 ile başlayıp 17:00’de son bulmaktadır.Turumuza katılacak yolcularımızın saat 10:45 sularında satış standımızda bulunmalarını rica ederiz.. Foça tekne turu rezervasyonlarınız için bize telefon ya da whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Saat 10:45

Buluşma

Satış standımızın önünde buluşma

Saat 11:00

Hareket

Teknemizin limandan ayrılıyor ve yolculuğumuz başlıyor. Zengin menümüzden ve çeşitli içeceklerimiz ile gün boyu Foçanın en güzel koylarını geziyoruz , yüzüp günün keyfini çıkartıyoruz.

Saat 17:00

Dönüş

Harika geçen Foça tekne turu sonunda Foça limanına dönüp turumuzu sonlandırıyoruz.

Ana Sayfa

Foça Yemekli Tekne Turu Rotası

Foça Tekne Turu Saatleri

Yaz sezonu boyunca her gün saat 11:00’den itibaren başlayıp akşam üstü 17 ye dek sürmektedir.Küçük Liman dan kalkan teknemiz yine aynı noktada turunu sonlandırmaktadır.

1- Kalkış -Küçük Liman Gezi Teknemiz-Yeni Ay 3 Tekne Standı
2- Fener Adası
3- Orak Adası
4- Club Med
5- Kosova Plajı
6- Güvercin Adası
7- Hayırsız Ada
8- Siren Kayalıkları
9- Varış – Foça Küçük Liman

Eski Foça Yemekli Tekne Turları

Foça tekne turları ,yemekli davet ve etkinler için de ideal bir seçim olan Yeni Ay 3 Foça tekne turu fiyatları ve gruba özel tekne turları için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Foça günlük tekne turu sayfamızı ziyaret ederek 1 saat süren tekne turu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yemekli Foça tekne turu sırasında yolcularımız isteklerine göre 3 çeşit menüden seçim yaparak Foça ve ege denizi manzarası eşliğinde yemek yiyebilirler. Dileyen yolcularımız yolcuları esnasında ekstra olarak ta menü ve içecek sipariş edebilirler.

Balık Menüsü

foça balık menü

Köfte Menüsü

yemekli tekne gezisi foça

Tavuk Menüsü

foça yemekli gezi teknesi

Resim Galerisi

Foça Günlük tekne turlarımızdan hazırladığımız resim galerimizi ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Resim Galerisi

İlgili Aramalar

eski foça yemekli tekne
foça tekne turu tavsiye
eski foça tekne turu saatleri
foça yemekli tekne turu
foça tekne turu fiyatları