Foça Tekne Turu

Eski Foça Tekne Turu Saatleri

Foça Tekne Turu

Sizleri , teknemiz Gezi Teknemiz ile İzmir’in güzel bu ilçesinin masmavi koylarında  gün boyu süren keyifli bir  Foça tekne turuna davet ediyoruz. Foça da denize girebileceğiniz tüm koyları ziyaret ediyoruz. Bu güzel koylarda denizin keyfini çıkartırken bir yandan da tarihi Siren kayalıkları ve Atatürk adasını ziyaret edip harika anılar ile bir Foça tatili yaşıyoruz.

Foça tekne turları arasında en çok ilgiyi gören günübirlik tekne turu ile Foça ve çevresinde görmediğiniz hiç bir yer kalmayacak. Aynı amanda bu gezi sırasında mutfağımızda sizin için özenle hazırlanan deniz ürünlerinden yada diğer. yemeklerin tadını çıkartabilirsiniz.  Gezi teknemizde her zevke uygun yiyecek ve içecek servisi mevcuttur.

Teknemizin 1. katında yemek yiyebilir ve çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. 2. kat ise rahatça güneşlenebileceğiniz ve manzaranın keyfini yaşamanız için tüm imkan ve konfora sahip teras kısmı olarak tasarlanmıştır. Foça yemekli tekne turu yada yüzme turu olarak ta tabir edilen bu gezide sevdikleriniz ile huzurlu, eğlenceli bir gün geçirmeniz dileği ile.

Ana Sayfa

Günübirlik Foça Tekne Turu Bilgileri

Turun Adı:  Foça Tekne Turu
Tur Buluşma Noktası: Eski Foça Küçük Deniz / Satış Standı
Kakış Saati:      11.00
Varış Saati :       17.00
Tur Tipi :            Günübirlik – Günboyu

Eski Foça günlük tekne turları  sabah Saat 11:00 ile 17:00’ye kadar sürmektedir. Yolcularımızın saat 10:45 sularında satış standımızda bulunmalarını rica ederiz.. Rezervasyonlarınız için bize telefon ya da whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Saat 10:45

Buluşma

Satış standımızın önünde buluşma

Saat 11:00

Hareket

Teknemizin limandan ayrılıyor ve yolculuğumuz başlıyor.

Saat 17:00

Dönüş

Harika geçen Foça tekne turu sonunda Foça limanına dönüp turumuzu sonlandırıyoruz.

Ana Sayfa

Foça Günlük Tekne Turu Rotası

Foça Tekne Turu Saatleri

Yaz sezonu boyunca her gün saat 11:00’den itibaren başlayıp akşam üstü 17 ye dek sürmektedir.Küçük Liman dan kalkan teknemiz yine aynı noktada turunu sonlandırmaktadır.

1- Kalkış -Küçük Liman Gezi Teknemiz-Yeni Ay 3 Tekne Standı
2- Fener Adası
3- Orak Adası
4- Club Med
5- Kosova Plajı
6- Güvercin Adası
7- Hayırsız Ada
8- Siren Kayalıkları
9- Varış – Foça Küçük Liman

Eski Foça Tekne Turları

Yeni Ay 3 Foça tekne turu fiyatları ve gruba özel tekne turları için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Foça saatlik günlük tekne turu sayfamızı ziyaret ederek 1 saat süren tekne turu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi

Foça Günlük tekne turlarımızdan hazırladığımız resim galerimizi ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Foça Resim Galerisi

İlgili Aramalar

foça tekne turu tavsiye
eski foça tekne turu saatleri
foça tekne turu koyları
foça tekne turu fiyatları