Yeni Ay 3 ' e Hoşgeldiniz

Yeni Ay 3 İzmir’in güzel ilçesi Foça ( Eski Foça ) Limanı ve eşssiz koylarında faaliyet gösteren , 86 kişilik kapasitesi ile tatil sevenlere hizmet veren bir eğlence ve tur teknesidir. Teknemiz 2 katlı olup , ilk katında yemekli gezi bölümü  , 2. katında ise seyir ve güneşlenme terası bulunmaktadır.

Foça da yaz sezonu süresince saatlik tekne turları ve günlük tekne turları yapmakta olana teknemiz bununla birlikte özel gece ve davetlere uygun mutfağı servisi ve eğlence alt yapısı ile bu özel günlerinizde de size hizmet vermektedir.

Nişan, düğün , arkadaş toplantıları ya da bayi toplantıları ve gezileri için tecrübeli aşçı ve servis ekibimiz ile hizmet  vermekte olan teknemizi bu tip organizasyonlar için günlük  ve ya gecelik olarak kiralayıp unutulmaz bir deneyimi sevdikleriniz ile birlikte Foça’nın eşsiz manzarası ve yemekleri eşliğinde yaşayabilirsiniz.

Teknemiz Foça’nın Küçük Deniz diye bilinen limanından hareket etmektedir. Satış standımızdan yada bir telefon ile bizden bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel davetler ve organizasyonlar için canlı müzik, fotoğrafçı  ve ya yemek menüsü gibi konular için özel istek ve taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Teknemizde mutlu olan yolcularımızın görüşleri ve tavsiyeleri…